Karpacz, ul. Narutowicza 1A
Rezerwuję

POZNAJ NAS „Podróżować znaczy żyć. A w każdym razie żyć podwójnie, potrójnie, wielokrotnie.” Andrzej Stasiuk
Dlaczego Stacja 605?


Uważamy, że każde, szczególnie turystyczne miejsce powinno mieć swoją stację. Stacja, czyli miejsce, w którym można przystanąć, zrelaksować się po podróży lub zrobić sobie przerwę przed dalszą wędrówką. Dlaczego 605? Nasz obiekt znajduje się 605 metrów n.p.m., do Śnieżki jest 6,05 km, Krucze Skały oddalone są od nas o 605 kroków, a odległość zarówno do Monako, jak i Londynu to 605 mil. Poza tym jest aż 605 powodów żeby tu przebywać i mamy nadzieję, że odkryjesz je wszystkie.

STACJĘ 605 TWORZĄ ZGRANI LUDZIE
Oferujemy odwiedzającym nas Gościom to, czego jeszcze do tej pory w Karpaczu nie było. To obiekt dla wszystkich tych, którzy mają dość konwencjonalnych miejsc i chcą ciekawie spędzić wolny czas wśród bliskich. Stacja 605 w Karpaczu to miejsce dla zwariowanych rodzin, ludzi wiecznie młodych duchem, artystów, sportowców, studentów i nie tylko. Jeśli jesteś otwarty na innych, na pewno znajdziesz swoje miejsce w Stacji 605. Nie tylko do spania na wygodnym łóżku, ale również do kreatywnego spędzenia czasu.

 

Wyjątkowo zaprojektowany hotel i jego niebanalne wnętrza potrzebują tylko jednego brakującego elementu, aby stać się całością. Potrzebujemy tutaj Ciebie i ludzi, bez których nie wyobrażasz sobie życia.

DLACZEGO AKURAT MY?
STREFA RELAKSU

Organizujemy darmowe gry i wydarzenia: od karaoke po koncerty na żywo. Wieczorem możesz posiedzieć z ekipą w naszym barze lub zrelaksować się w BezOgródku i Nocnym Marku. Poza tym parkujesz u nas swoje auto bezpłatnie.

TOWARZYSTWO

Zatrzymując się w naszej Stacji otrzymujesz gwarancję integracji z innymi. Razem można spędzić czas aktywnie lub na błogim leniuchowaniu w miejscu pełnym pasji i w świetnej atmosferze. Zabierz ze sobą znajomych, rodzinę lub poznaj ciekawych ludzi na miejscu.

ZAJAWKA

Przyjedź naszego inspirującego hotelu w górach. Stacja 605 to wyjątkowe miejsce, które pokochasz od pierwszego pobytu. Przyjedź i przekonaj się sam!

OSZCZĘDNOŚĆ

Rezerwuj pobyt bezpośrednio u nas! Damy Ci najniższą możliwą cenę, bez dodatkowej prowizji obowiązującej na pośredniczących portalach.

ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY