Karpacz, ul. Narutowicza 1A
(+48) 75 610 6051

Poznaj nas

Dlaczego Stacja 605?

Dlaczego nazywamy się Stacja 605, a nie jakkolwiek inaczej?
Co prawda, kiedyś w Karpaczu była już stacja, ale w roku 2000 przestała istnieć… no, ale teraz to nie o tym. Uważamy, że każde, szczególnie turystyczne miejsce powinno mieć swoją stację. Karpacz również na nią zasługuje 😉 Stacja, czyli miejsce, w którym można przystanąć, zrelaksować się po podróży lub zrobić sobie przerwę przed dalszą wędrówką. Dlaczego 605? Nasz obiekt znajduje się 605 metrów n.p.m., do Śnieżki jest 6,05 km, Krucze Skały oddalone są od nas o 605 kroków, a odległość zarówno do Monako, jak i Londynu to 605 mil. Poza tym jest aż 605 powodów żeby tu przebywać i mamy nadzieję, że odkryjesz je wszystkie.

STACJĘ 605 TWORZĄ ZGRANI LUDZIE
Oferujemy odwiedzającym nas Gościom to, czego jeszcze do tej pory w Karpaczu nie było. To obiekt dla wszystkich tych, którzy mają dość konwencjonalnych miejsc i chcą ciekawie spędzić wolny czas wśród bliskich. Stacja 605 w Karpaczu to miejsce dla artystów, sportowców, studentów, zwariowanych rodzin, ludzi wiecznie młodych duchem i fit-freaków. Jeśli tylko jesteś otwarty/a na innych, to na pewno znajdziesz swoje miejsce w Stacji. Nie tylko do spania na wygodnym łóżku, ale również do kreatywnego spędzenia czasu.

 

Wyjątkowo zaprojektowany budynek i jego niebanalne wnętrza potrzebują tylko jednego brakującego elementu, aby stać się całością. Potrzebujemy tutaj Ciebie i ludzi, bez których nie wyobrażasz sobie życia. Bez takich osób jak Ty i Oni Stacja 605 pozostanie tylko zwykłą stacją Karpacz… a tego nikt by nie chciał 😉

DLACZEGO AKURAT MY?
STREFA RELAKSU

Organizujemy darmowe gry i wydarzenia: od karaoke po koncerty na żywo. Wieczorem możesz posiedzieć z ekipą w naszym barze lub zrelaksować się w BezOgródku i Nocnym Marku. Poza tym parkujesz u nas swoje auto bezpłatnie.

TOWARZYSTWO

Zatrzymując się w naszej Stacji otrzymujesz gwarancję integracji z innymi. Pozwól nam towarzyszyć Ci w Twojej podróży. Razem spędzimy czas aktywnie lub na błogim leniuchowaniu w miejscu pełnym pasji i w świetnej atmosferze. Zabierz ze sobą znajomych i rodzinę lub poznaj ciekawych ludzi na miejscu.

ZAJAWKA

Przyjedź do pierwszego, „nie byle jakiego” – innego inspirującego hotelu w górach. To wyjątkowe miejsce, które pokochasz od pierwszego wejrzenia. Poznasz niespotykany nigdzie indziej klimat. Warto do nas przyjechać nawet tysiące kilometrów. Przekonasz się, serio!

OSZCZĘDNOŚĆ

Rezerwuj pobyt bezpośrednio u nas! Damy Ci najniższą, możliwą cenę, bez dodatkowej prowizji jak jest to na pośredniczących portalach, z bezpłatnym wyżywieniem i mnóstwem atrakcji. Specjalnie dla Ciebie stale dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne, a oferta najbardziej odpowiadała Twoim wyszukanym wymaganiom.

ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

Wycieczki jednodniowe - Praga, Karpacz

-10 % z kodem stacja605