Atrakcje

Ciesz się niezwykłymi chwilami

Poczuj to miejsce

Nie jesteśmy zwykłym hotelem w górach. Chcemy, aby w tym miejscu można było doświadczyć niezapomnianego wypoczynku, aktywności i integracji. Pamiętasz biwaki i wycieczki szkolne? Nie przejmowaliśmy się wtedy niczym. Bawiliśmy się na całego, odcinaliśmy od codzienności, nawiązywaliśmy nowe znajomości i wzmacnialiśmy te, które już mamy. Właśnie takie emocje chcemy Tobie zapewnić. Przystań u nas, to Twoja Stacja Karpacz.

Chillout|bowling.png
Rozrywka
Gry i wydarzenia
Chillout

Lubisz piłkarzyki, billard, pegazus i grać w kultową grę Super Mario Bros ? U nas jest wszystko!
Znudziły Ci się piesze wycieczki? Nic tak nie podgrzeje atmosfery jak wspólne granie w gry towarzyskie. Nie grałeś dawno albo wcale. Spróbuj! Planszówki są naprawdę OK. W Stacji 605 mamy ich pod dostatkiem i zupełnie za darmo. Bierzesz i grasz. Nieee, to nuda? To może bilard, piłkarzyki, albo konsola pegasus. To też Ci nie odpowiada. Wiem, na pewno jesteś fanem karaoke! Taaak? U Nas w Stacji 605 możesz zaśpiewać pełną piersią i zachwycić przyjaciół oraz nowych znajomych. To wszystko dla Ciebie. To Ty wybierasz i to Ty się bawisz tak jak chcesz.

Sauny, jacuzzi, aktywność
Strefa H2O i siłownia
Kreatywnie
Warsztaty

Przygotowane przez nas warsztaty? A może konferencja w luźnym stylu na hamaku?
Słyszysz hasło szkolenie i co widzisz? Rząd krzeseł, stoły ustawione w kwadrat i… nuda. O nie, nie u Nas! W Stacji 605 szkolenie przeniosło się na inny poziom. Krzesła w rzędzie? Zapomnij. Leżaki, luźna atmosfera, kreatywne podejście do wiedzy. To może mieć Twój wykładowca i Ty. Brzmi jak bajka? Na pewno! Gdyby jednak ten klimat był nie do ogarnięcia i wykraczał poza sferę Twoich wyobrażeń, to oczywiście mamy też rząd krzeseł, stoły w kwadrat, rzutnik, flipchart, tablicę oraz kredę.

Firmowe lub studenckie
Integracje

W Stacji 605 pomożemy zintegrować Ci się z grupą pracowników lub przyjaciół. Możesz skorzystać z naszych propozycji, ale jesteśmy również otwarci na Wasze pomysły.
W Stacji 605 wiemy jak ważna jest integracja zarówno doświadczonych, jak i nowych pracowników Twojej firmy. Nasz obiekt oferuje organizację imprezy integracyjnej, na której nawet Pani Krysia z księgowości poczuje się jak ryba w wodzie. Bo w końcu konferencja to nie tylko czas spędzony na szkoleniach, ale również dobra zabawa.

Regionalne trunki
Degustacje

Według ludowych przekazów, produkcję leczniczych specyfików przez miejscowych laborantów prowadzono już w XVII wieku. Wyroby te zyskały międzynarodową sławę po tym, jak połączono siły z właścicielami pobliskich gorzelni. Receptury były pilnie strzeżone przez pokolenia a obecnie kultywuje się tą tradycje. Zachęcamy Was do zasmakowania w regionalnych specjałach.

Zorganizowane
Grupy

W Stacji 605 stawiamy nie tylko na błogi wypoczynek. Oferujemy Wam idealne miejsce do zorganizowania… no właśnie czego? Czego tylko chcesz! Mamy miejsce na te większe i zupełnie kameralne przyjęcia. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, a co za tym idzie, będziemy starać się spełnić Wasze oczekiwania. Czy to zwykła konferencja czy wyjazd służbowy. W stacji 605 czekamy na Was! Wieczór panieński albo bombowe urodziny… Będziemy cieszyć się razem z Wami. Zaręczyny albo ślub… Stworzymy dla Was niepowtarzalną atmosferę. Łatwy dojazd i kameralna atmosfera sprawi, że połączycie u Nas (jak to mówią) przyjemne z pożytecznym.

Powered by Hotel Systems