WYŚPIJ SIĘ

Pokój 2-os. TWIN

Pokój 2-os. TWIN

od 349 zł / noc
Pokój 2-os. DBL

Pokój 2-os. DBL

od 349 zł / noc
Pokój 2-os. TWIN+1

Pokój 2-os. TWIN+1

od 390 zł / noc
Pokój 2-os. DBL+1

Pokój 2-os. DBL+1

od 390 zł / noc
Pokój PREMIUM

Pokój PREMIUM

od 480 zł / noc
Pokój STUDIO

Pokój STUDIO

od 880 zł / noc
Nasze pokoje: Relaks dla ciała i duszy

Stacja 605 to miejsce, w którym możesz wyspać się lub nie spać wcale (np. organizując bitwę na poduszki). Możesz spać w pojedynkę lub obok tego, kto przybył tu razem z Tobą. Możesz również przyjechać z przyjaciółmi i wybrać pokój łączony, w którym pomieści się więcej osób. Jeśli zależy Ci na specjalnych dodatkach i ułatwieniach – możesz zarezerwować pokój Premium. Najważniejsze, że cokolwiek wybierzesz będziesz czuć się u nas wygodnie i dobrze jak w domu (a nawet lepiej!).

Ciesz się niezwykłymi chwilami w wyjątkowym miejscu w Karpaczu. Wypocznij w naszych komfortowych pokojach w górach. Potrzebujesz dodatkowej poduszki dla siebie lub legowiska dla Twojego psa? Chcesz wstać rano na szlak, ale żaden budzik nie potrafi Cię dobudzić? Spokojnie, załatwimy „pianie koguta” z rana. A może nic nie stawia Cię na nogi tak dobrze, jak kawa przyniesiona z rana do łóżka? Dogadamy się i o to zadbamy, a Ty wypocznij dobrze.

Wyposażenie pokoi

ŁAZIENKA - Prywatny prysznic w każdym pokoju.
Boisz się, że ktoś obcy zużyje połowę Twojego ulubionego szamponu? Takie rzeczy to nie u nas! Każdy pokój posiada prywatną łazienkę. Nie skupiaj się na pakowaniu kosmetyków do mycia, specjalne mini-zestawy będą czekać na Ciebie w Stacji 605.
SUSZARKA - Dodatkowe wyposażenie w każdym pokoju.
O nie! Znowu nie wzięłam suszarki. Nie musisz pamiętać o takich sprawach. W końcu masz urlop. W pokojowej łazience znajdziesz suszarkę. Dla potrzebujących wsparcia w walce z niesfornymi kosmykami, ogłaszamy: prostownica i lokówka do wypożyczenia w Recepcji!
TV 42” - Kinomaniacy mają się u nas dobrze.
Lubisz przed snem obejrzeć film w łóżku? Może nie potrafisz obejść się bez programu informacyjnego z rana lub ulubionego serialu po kolacji? Żaden problem. Każdy pokój wyposażyliśmy w duży telewizor.
LODÓWKA - Najlepszy przyjaciel każdego łasucha.
Lubisz się raczyć zimnym napojem lub uważasz, że pizza jest najlepsza następnego dnia rano? Żaden problem! Nasze pokoje wyposażone są w lodówki, w których bez problemów przechowasz swoje jedzenie i picie.

Powered by Hotel Systems