Poznaj nas

Dlaczego

Stacja 605

Uważamy, że każde, szczególnie turystyczne miejsce powinno mieć swoją stację. Stacja, czyli miejsce, w którym można przystanąć, zrelaksować się po podróży lub zrobić sobie przerwę przed dalszą wędrówką. Dlaczego 605? Nasz obiekt znajduje się 605 metrów n.p.m., do Śnieżki jest 6,05 km, Krucze Skały oddalone są od nas o 605 kroków, a odległość zarówno do Monako, jak i Londynu to 605 mil. Poza tym jest aż 605 powodów żeby tu przebywać i mamy nadzieję, że odkryjesz je wszystkie.

Zobacz co Ci polecamy
Fajnie, że tu jesteś
Stację 605 tworzą
Zgrani ludzie

Oferujemy odwiedzającym nas Gościom to, czego jeszcze do tej pory w Karpaczu nie było. To obiekt dla wszystkich tych, którzy mają dość konwencjonalnych miejsc i chcą ciekawie spędzić wolny czas wśród bliskich. Stacja 605 w Karpaczu to miejsce dla zwariowanych rodzin, ludzi wiecznie młodych duchem, artystów, sportowców, studentów i nie tylko. Jeśli jesteś otwarty na innych, na pewno znajdziesz swoje miejsce w Stacji 605. Nie tylko do spania na wygodnym łóżku, ale również do kreatywnego spędzenia czasu. Wyjątkowo zaprojektowany hotel i jego niebanalne wnętrza potrzebują tylko jednego brakującego elementu, aby stać się całością. Potrzebujemy tutaj Ciebie i ludzi, bez których nie wyobrażasz sobie życia.

Co na Ciebie czeka
Zobacz
 • WYGODNE POKOJE
  Spędzisz u nas czas w wygodnych, komfortowych pokojach z łazienką.
 • CHILLOUT
  Poczuj komfort i nieformalną atmosferę. Poznajcie się lepiej.
 • STREFA H2O
  Po górskiej wędrówce dobrze jest odpocząć w naszej strefie H20. Relaks i regeneracja w jednym!
 • SIŁOWNIA – GYM
  Nawet na wakacjach możesz być aktywny. Nasza siłownia to idealne miejsce na poranny trening.
 • BISTRO BAR
  Wyjątkowa przestrzeń. Otwarta do późnych godzin…
Dlaczego
Warto
 • STREFA RELAKSU
  Organizujemy darmowe gry i wydarzenia: od karaoke po koncerty na żywo. Wieczorem możesz posiedzieć z ekipą w barze lub zrelaksować się w BezOgródku i Nocnym Marku. Poza tym parkujesz u nas swoje auto bezpłatnie.
 • TOWARZYSTWO
  Zatrzymując się w naszej Stacji otrzymujesz gwarancję integracji z innymi. Razem można spędzić czas aktywnie lub na błogim leniuchowaniu w miejscu pełnym pasji i w świetnej atmosferze. Zabierz ze sobą znajomych, rodzinę lub poznaj ciekawych ludzi na miejscu.
 • ZAJAWKA
  Przyjedź naszego inspirującego hotelu w górach. Stacja 605 to wyjątkowe miejsce, które pokochasz od pierwszego pobytu. Przyjedź i przekonaj się sam!
 • OSZCZĘDNOŚĆ
  Rezerwuj pobyt bezpośrednio u nas! Damy Ci najniższą możliwą cenę, bez dodatkowej prowizji obowiązującej na pośredniczących portalach.
Udogodnienia

WI-FI - Darmowe w całym obiekcie.
Przyjeżdżasz na wypoczynek w góry, chillujesz, chodzisz po szlakach, ale w końcu musisz podzielić się ze znajomymi jak tu jest super! Na szczęście w naszym obiekcie Wi-Fi jest dostępne wszędzie, zarówno w strefach wspólnych, jak i w pokojach. Teraz spokojnie możesz zrobić sobie selfie i oznaczyć na fejsie, że jesteś w naszym hotelu w Karpaczu. Masz Instagrama? Wrzuć zdjęcie i otaguj nas #stacja605.
RECEPCJA - Pomagamy przez całą dobę.
Lubisz sobie dłużej pospać i chcesz zjeść późniejsze śniadanie? Potrzebujesz przedłużyć swój wyjazd o kilka godzin? Po szaleństwie poprzedniej nocy potrzebujesz aspiryny? Nasz team chętnie pomoże w każdej potrzebie, czuwając w dzień i nocy.
DOBRY START - Nabierz sił na super dzień.
Jesteś wege lub na diecie bezglutenowej? Nawet podczas urlopu jesteś fit? Nie martw się – u nas każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. Mamy tylko jedną zasadę – nie wypuszczamy głodnych na karkonoski szlak.
ZWIERZAKI - Zabierz psiaka do nas.
Pies, kot, a może złota rybka? Zwierzęta domowe są jak członkowie rodziny. Dlaczego więc nie zabrać ich na wczasy w góry? Nie musisz zabierać ze sobą misek i legowiska – wystarczy, że zgłosisz nam takie zapotrzebowanie wcześniej. Specjalnie dla Gości ze zwierzętami mamy pokoje na parterze. Ułatwi to wyjście na spacery w piękne Karkonosze.

Powered by Hotel Systems